top of page

Opinie pacjentów

Poniżej kilka opinii od moich pacjentów zebranych z różnych serwisów lekarskich.

altibbi_com___unknown_user_avatar_by_sam

Monika

"Trafiłam do pana doktora zupełnie przypadkiem, ale zdecydowanie zostanę jego pacjentką kolejny raz. Lekarz bardzo miły, rzeczowy i chętnie odpowiada na zadane mu pytania i podejrzenia swojego pacjenta. Gabinet dobrze wyposażony w różne nowoczesne sprzęty. Cena badania również nie wysoka, wiec polecam tego okulistę!"

altibbi_com___unknown_user_avatar_by_sam

Joanna

"Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Doskonale wyposażony gabinet w najnowocześniejszy sprzęt,Pan Doktor uprzejmy,rzeczowy,dysponujący ogromną wiedzą,doświadczeniem i umiejętnościami zdobytymi w Klinice w Katowicach.Pan Doktor od niedawna przyjmuje w Kielcach,myślę że nasze miasto zyskało wspaniałego okulistę.Polecę Pana Doktora znajomym."

altibbi_com___unknown_user_avatar_by_sam

Ryszard z Krakowa

"Mój przypadek to odwarstwienie siatkówki. W Klinice okulistycznej w Krakowie wykonano naszycie plomby równoleżnikowej. W czasie operacji doszło do wylewu krwi do komory ciała szklistego, co spowodowało całkowitą utratę wzroku. Byłem załamany bo z dnia na dzień przestałem widzieć. Skierowano mnie do Kliniki Uniwersyteckiej w Krakowie ale także tu uznane autorytety medyczne nie gwarantowały odzyskania wzroku. I tu zdarzył się cud: trafiłem do Kliniki Okulistycznej Śląskiej AM w Katowicach gdzie dr Robert Barucha wykonał perfekcyjnie skomplikowany zabieg witrektomii. Odzyskałem wzrok, oko po zabiegu oglądali prof. okulistyki we Francji i byli pełni podziwu dla kunsztu lekarza. Dr Barucha jest nie tylko wybitnym specjalistą ale również skromnym oddanym swojej pracy i pacjentom człowiekiem. Jego spokój, życzliwość i wyjątkowa osobowość dają pacjentom duże poczucie bezpieczeństwa. Dzięki niemu widzę i funkcjonuję tak samo jak przed wypadkiem. SZCZERZE POLECAM ! Ryszard z Krakowa."

bottom of page